Zoeken
WebDeco partners




Interieurinrichting

Een eigentijdse moderne strakke eetkamer bestaand uit 2 vierkante tafels zonder koel te zijn. Het gezellige karakter blijft behouden door verlichting, stoffen en planten. Onder de 2 tafels werden 2 tapijten op maat gemaakt in de tint van de vloer en beide tafels. Stoelen in leder met 2 tinten. De verlichting zijn gecapitoneerde kappen in wit leder perfect aangepast aan de stijl van de ruimte. Het geheel is in harmonie en werd rekening gehouden met evenwicht in de ruimte.

Prijs: Sur devis / Op bestek







In producten van "Decorateurs"



In producten van IVèR

Verdeeld door: IVèR


De instelling van Ingrid Vermerght is het creeëren van woonruimtes met unieke en exclusieve objecten die beantwoorden aan de persoonlijkheid van de klant. Elk object vertelt zijn eigen verhaal en geschiedenis. Het doel is een ruimte tot leven brengen met persoonlijke en emotionele geladenheden berustend op persoonlijke ervaringen en wensen van de opdrachtgever.

Met haar voorliefde en kennis van kunst, antiek, decoratie-objecten en flair voor interieur, nam Ingrid in juni 2010 "Minerva Harmonie" over, het bedrijf van haar ouders met meer dan 30 jaar ervaring en vakkennis. Bizarre volkskunst uit vreemde origine, onderbouwd met waardevolle etnische objecten uit het verleden, worden vakkundig gemengd met verfijnde kunstvoorwerpen en oudheden uit Europa.

De maatschappij is onderhevig aan constante verandering. Een voortdurende input is zeer belangrijk, de kennis moet continu aangepast worden aan de vraag. Bijscholing geeft nieuwe concepten, dat leidt tot meer gedurfde uitdagingen in interieur.

De combinatie van meubilair, antiek en decoratie met aangepaste stijlvolle stoffen is uitermate belangrijk. De keuze moet smaakvol zijn, rekening houdend met bestaande objecten en laatste trends. Vakkundigheid en kwaliteit zijn een absolute must, om het bestaande geheel opnieuw een meerwaarde te geven.

Naast de volledige interieurinrichting helpt Ingrid Vermerght u graag ook met de vastgoedstyling: de nieuwe manier om uw woning dubbel zo snel en beter te verkopen. Ze transformeert uw huis tot de aantrekkelijke woonst van de nieuwe eigenaar en maakt het verkoopklaar. Ook een leegstaande woning richt zij in tot een sfeervol geheel.

"C'est un art en soi" zeggen Franse, Italiaanse en andere meester decorateurs. Het is een kunst om objecten en rariteiten in een interieur, oordeelkundig en met gevoel tussen verleden en heden feilloos te laten uitstralen.

 

Harmoniestraat 17 
2018 Antwerpen
België
Tel.: +32 499 599 956
Contact:Vermerght Ingrid
E-mail: ingrid@iver.be
Web: www.iver.be

Zijn andere producten





Zijn activiteiten

Coaching deco - Decorateur - Projektbeleid

De productencategoriën

Decorateurs

• Newsletter

Deze site aanraden

iPhone appstore Android market
Interieurinrichting
brugbed